OSK Pegaz

Jazdy doszkalające

Dla kursantów oraz osób z prawem jazdy

Jazdy doszkalające dla kogo?

Jazdy doszkalające dedykowane są osobom które przymierzają się do podejścia do egzaminu na prawo jazdy oraz tym które już zdały egzamin ale nie czują się jeszcze dostatecznie pewnie za kierownicą.

Jazdy doszkalające przed egzaminem

Przygotowania do egzaminu warto potraktować poważnie. Odbycie kursu na prawo jazdy i opanowanie wymaganego programem materiału jest bardzo istotne, ale równie ważne jest nasze samopoczucie za kierownicą. Jazdy doszkalające mogą być świetnym sposobem na to, aby udoskonalić swoją technikę, powtórzyć niezbędne manewry, a także zapewnić sobie komfort psychiczny. Jeżeli brak nam pewności, czy jesteśmy gotowi, nie powinniśmy ryzykować koniecznością ponownego podchodzenia do egzaminu. Dodatkowe godziny spędzone w samochodzie z profesjonalnym instruktorem mogą realnie zaprocentować na ostatecznym sprawdzianie naszych umiejętności.

Jazdy doszkalające dla osób z prawem jazdy

Ci, którzy posiadają już prawo jazdy ale z jakiegoś powodu nie czują się jeszcze wystarczająco pewnie za kierownicą,  mogą zainteresować się możliwością jaką dają jazdy doszkalające. Są to dodatkowe godziny, podczas których kursant szlifuje swoje umiejętności pod okiem instruktora. W czasie jazd doszkalających możliwe jest przećwiczenie wszystkich sytuacji na drodze czy na parkingu w których kursant czuje się nie pewnie. Im więcej czasu poświęcimy na trening, tym pewniej się poczujemy w codziennych sytuacjach na drodze.