OSK Pegaz

Szkoła nauki jazdy OSK Pegaz​

Ośrodek szkolenia kierowców Pegaz to wyróżniająca się w Poznaniu szkoła nauki jazdy. Zlokalizowana jest w sercu Poznania, w jego ścisłym centrum przy al. Niepodległości 8a. Zajęcia prowadzone są przez świetnie przygotowanych pracowników, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w wykonywanej pracy. Instruktorzy są nie tylko profesjonalni i wymagający, ale przede wszystkim sympatyczni. Zależy im na najlepszym przygotowaniu kursanta do jazdy równie mocno co samemu uczniowi. OSK Pegaz umożliwia zajęcia praktyczne pod okiem więcej niż jednego instruktora, przez co kursanci zyskują możliwość zaczerpnięcia opinii od kilku, wykwalifikowanych osób, co bezpośrednio przekłada się na szybsze zrozumienie swoich błędów i łatwiejsze przyswajanie wiedzy. Zajęcia praktyczne prowadzone są w przychylny dla kursanta sposób, tak, że nie musi on traktować tego jako przykrego obowiązku, a raczej jako przyjemność, nie odczuwając żadnego stresu podczas lekcji. Zajęcia teoretyczne są prowadzone w urozmaicony sposób. Nie są to wyłącznie wykłady, ale również ciekawe ćwiczenia i rozwiązywanie testów. Dodatkowo w trakcie szkolenia każdy uczestnik biorący w nim udział przechodzi kurs udzielania pierwszej pomocy, prowadzony przez czynnych ratowników medycznych, pracujących w Poznańskich szpitalach czy pogotowiach. Interesującą możliwością jest odbycie teoretycznej części szkolenia w formie e-learningu – nie wszystkie ośrodki szkolenia kierowców oferują taką możliwość. Zajęcia praktyczne z jazdy odbywają się aż na 5 pojazdach szkoleniowych, które są w takiej wersji jak te, na których kursantowi przyjdzie zdawać egzamin Państwowy. Podczas jazd każdy będzie miał szansę poruszać się nie tylko po Winogradach, ale także odbyć trasę poza miasto, zaznajomić się z większością skrzyżowań w Poznaniu i zostanie przeszkolony w taki sposób, aby nie zaskoczyła go żadna sytuacja na drodze. Poza jazdami po mieście, OSK Pegaz oferuje swoim kursantom do dyspozycji pełnowymiarowy plac manewrowy z 4 stanowiskami do nauki.

• Oferujemy jazdy od poniedziałku do soboty.
  • Doświadczoną i wykwalifikowana kadrę.
  • Własny plac manewrowy.
  • Możliwość nauki przez Internet E-Learning.

Al. Niepodległości 8A 61- 875 POZNAŃ
+48 796-662-242