Kurs na prawo jazdy kat. B

Najbliższy kurs rozpoczynamy 19 listopada o godzinie 17.00 lub w dowolnym momencie (e-learning).

 

Informacje o Kursie

  1. Zajęcia prowadzą dobrze przygotowani, sympatyczni i wymagający instruktorzy, którym zależy aby jak najlepiej przygotować Cię do bezpiecznej jazdy oraz zdania egzaminu na prawo jazdy. Jazdy odbywają się zgodnie z zasadmi eco-driving.
    Można wybrać instruktora/instruktorów z którym chce się mieć zajęcia praktyczne. Jazda z kilkoma instruktorami daje możliwość innego spojrzenia na Państwa jazdę tym bardziej, że na egzaminie nie będzie osoby która Państwa uczyła.
  2. Spowodujemy, że nie będziesz traktować jazd jako przykrego obowiązku i stresować się na myśl o kolejnych lekcjach. Stworzymy taką atmosferę, która pomoże Ci czerpać z lekcji jak najwięcej aby stać się dobrym kierowcą. Szybko uświadomisz sobie, że spośród dziesiątek szkół – wybrałeś tę najlepszą.
  3. Każdy Kursant podpisuje umowę przed rozpoczęciem kursu a przy dokonywaniu wpłaty otrzymuje paragon fiskalny.
  4. Zajęcia teoretyczne prowadzone są w formie nie tylko wykładów, lecz również w postaci ćwiczeń i rozwiązywania testów. Ponadto każdy uczestniczy w szkoleniu z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Szkolenie to prowadzą ratownicy medyczni na co dzień będący czynnymi pracownikami Poznańskich szpitali lub pogotowia.
  5. Szkolenie praktyczne prowadzone jest na 4 pojazdach szkoleniowych w wersji takiej jak na egzaminie Państwowym. Jazdy odbywają się nie tylko po Winogradach. Każdy ma okazję wyjechać poza miasto, oraz zapoznać się z dużą liczbą skrzyżowań w Poznaniu tak, aby odnaleźć się w każdej sytuacji a nie tylko nauczyć się na pamięć kilkunastu skrzyżowań w okolicy WORD. Do państwa dyspozycji jest również pełnowymiarowy plac manewrowy z 4 stanowiskami do nauki.
ZAPISZ SIĘ NA KURS

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.
captcha

Jak wygląda proces uzyskania prawa jazdy?

Tylko kilka kroków dzieli Cię od uzyskania prawa jazdy kat.B: